Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Poland-ASEAN Fintech Forum i Polski Pawilon na Singapore Fintech Festival
Wydarzenie

Poland-ASEAN Fintech Forum i Polski Pawilon na Singapore Fintech Festival

Jako kraj chcemy wejść do czołówki globalnych centrów finansowych, dlatego Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z PKO Bankiem Polskim i FinTech Poland współorganizują Pawilon Narodowy na tegorocznym Singapore Fintech Festival (SFF). Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2023 r.

Zaproszenie na Polan ASEAN Fintech Forum

SFF to najważniejsze globalne wydarzenie fintechowe, które przyciąga co roku 70 tysięcy osób zainteresowanych kierunkami i efektami technologicznej rewolucji w świecie finansów. Podczas Singapore Fintech Festival polskie start-upy współtworzące Pawilon Narodowy będą promować Polskę jako innowacyjny i zaawansowany technologicznie kraj.

Dzień przed rozpoczęciem SFF, 14 listopada, PKO Bank Polski, PAIH, FinTech Poland, Global FinTech Institute i Singapore Business Federation organizują pod patronatem Ambasady RP w Singapurze również wydarzenie towarzyszące – Poland-ASEAN Fintech Forum. Celem Forum jest promocja polskiego sektora finansowanego i innowacyjnych rozwiązań rozwijanych przez rynek fintechowy. Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania współpracy między ekosystemami finansowymi Polski i krajów Południowo-Wschodniej Azji.

Rejestracja na Forum »

  • Wszystko
  • Aktualności (10)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (16)
  • Centrum Wsparcia (42)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.