Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Branże

Branże

W tym miejscu znajdziesz zbiór specjalistycznych analiz i artykułów dotyczących eksportu. Pomogą ci one lepiej zrozumieć zagadnienia dotyczące ekspansji zagranicznej i poznać najnowsze statystyki i dane na temat eksportu. Analizy pochodzą od starannie dobranych partnerów zewnętrznych – najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów w Polsce.

Nie wiesz jaki kod ma Twoja branża? Pobierz plik z kodami CN

Branżowe Programy Promocji (BPP)

Strategią konsekwentnie realizowaną przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii jest wsparcie branż posiadających potencjał eksportowy i wizerunkowy, w oparciu o który budowana jest Marka Polskiej Gospodarki. Nasze działania ukierunkowane są na to, aby coraz więcej mikro, małych i średnich firm podejmowało ekspansję zagraniczną i żeby stawała się ona istotnym czynnikiem ich rozwoju. Wybraliśmy 12 branż priorytetowych posiadających wysoki potencjał eksportowy i wizerunkowy.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.