Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Podcasty o eksporcie
Temat

Podcasty o eksporcie

Szukasz nowych rynków zbytu? Chcesz wiedzieć, gdzie Twoje towary lub usługi znajdą najszersze grono odbiorców? Odkrywaj nowe możliwości eksportowe, słuchając podcastów Trade On AIR.

Mikrofon w studiu obok napisu Trade On Air

Zapraszamy do słuchania 10-odcinkowej serii podcastów Trade On AIR, w których eksperci z Zagranicznych Biur Handlowych PAIH opowiadają o specyfice biznesu na poszczególnych rynkach. Około półgodzinne rozmowy prowadzone przez red. Pawła Olszowika to wirtualna – choć głęboko osadzona w realiach – podróż po krajach i kontynentach: zaskakująca, interesująca, ale przede wszystkim obfitująca w ekspercką wiedzę o warunkach prowadzenia biznesu w różnych zakątkach świata.

Zachęcamy do słuchania!

Niemcy, Szwajcaria, Liechtenstein: Klucze do sukcesu

Łukasz Chrabański, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie, przekazuje cenne wskazówki dla przedsiębiorców dążących do ekspansji na rynki niemieckojęzycznej Europy.

Afrykański Horyzont: Odkrywaj Możliwości Biznesowe w Kenii i Nigerii

Eksperci PAIH, Michael Mazurewicz i Justyna Sitarska, odkrywają potencjał Kenii i Nigerii.

Szlakiem Zatoki Perskiej: Eksploracja Rynków Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Eksperci PAIH, Maciej Białko i Patrycja Lisikiewicz, opowiadają o obiecujących sektorach i zawiłościach kulturowych regionu.

Tajemnice Wschodniego Giganta: Handel i Inwestycje w Chinach i Hong Kongu

Eksperci PAIH, Andrzej Juchniewicz, Monika Kołpaczyńska i Aleksandra Smolak, poruszają tematy związane z Doliną Rzeki Perłowej.

Bogactwo Archipelagu: Eksploracja Rynku Indonezyjskiego

Ekspert PAIH, Jacek Kołomyjec, opowiada o kluczowych branżach, barierach i możliwościach rozwoju biznesu w Indonezji.

Perełki Azji Południowo-Wschodniej: Biznesowe Możliwości na Filipinach

Ekspert PAIH, Bartek Wasiewski, opowiada o tym, jak z powodzeniem wprowadzić markę na rynek filipiński i jakie zasoby Trade.gov.pl będą pomocne w tej podróży.

Wschodnia Harmonia: Biznesowe Wyzwania i Możliwości w Japonii

Ekspertka PAIH, Marta Szczygieł, opowiada o wyjątkowym świecie biznesu w Japonii. Dowiedz się, jakie zasoby i narzędzia dostępne na Trade.gov.pl mogą wspomóc polskie firmy w osiąganiu sukcesu na japońskim rynku, pełnym tradycji, innowacji i niezliczonych możliwości.

Eksploracja Północy: Biznesowe Perspektywy w Kanadzie

Ekspert PAIH, Romi Jaszczyński i Eric Szustak, z Canadian Polish Business Association, omawiają specyfikę lokalnych konsumentów, sektory o największym potencjale, oraz wyzwania związane z wejściem na rynek kanadyjski.

Biznesowy American Dream: Rynki i Możliwości w USA

Eksperci PAIH, Zofia Nojszewska i Michał Rzeźnik omawiają szczegóły związane z kulturą, prawem i strategiami wejścia na rynek USA.

Eksportowe Ścieżki: Twoja Firma w Sercu Ameryki Łacińskiej

Ekspertki PAIH, Patrycja Staszewska i Karolina Orlandi opowiadają o charakterystyce rynków Ameryki Łacińskiej oraz perspektywach współpracy z kontrahentami z Meksyku i Brazylii.

Podcasty powstały we współpracy z RMF FM.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Wiedza (10)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.