Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Horizon4Poland
Oferta wsparcia

Horizon4Poland

Dla kogo?
Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Budowa i wykończenie budowli, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Kopaliny, metale i paliwa,… rozwiń Budowa i wykończenie budowli, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Kopaliny, metale i paliwa, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Wyroby chemiczne, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
corocznie w IV kwartale

Potrzeba

Zarejestruj się na konferencję Horizon4Poland, jeśli:

 1. Szukasz informacji o możliwości skorzystania z finasowania dostępnego w ramach Programu Ramowego Horyzont Europa.
 2. Poszukujesz wiedzy o działaniu Branżowych Punktów Kontaktowych i chcesz nawiązać z nimi bezpośredni kontakt.
 3. Chcesz włączyć się w prace konsorcjum, które przygotowuje wniosek do programu Horyzont Europa lub wziąć udział w tworzeniu nowego.
 4. Chcesz spotkać firmy, które podobnie jak Twoja chcą rozwinąć swoje działania B+R w oparciu o środki z Horyzontu Europa.
 5. Chcesz dowiedzieć się więcej o partnerstwach europejskich i korzyściach, jakie płyną z członkostwa.

Korzyści

Dzięki udziałowi w wydarzeniu Horizon4Poland:

 1. Zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat programu ramowego Horyzont Europa oraz partnerstw działających w ramach programu.
 2. Wymienisz doświadczenia z firmami, które planują lub już zaczęły korzystać z tej formy finansowania działalności badawczo-rozwojowej.
 3. Nawiążesz nowe kontakty, które pozwolą Ci włączać się w tworzone konsorcja aplikujące o środku dostępne w ramach programu Horyzont Europa.
 4. Dowiesz się, który BPK najlepiej wesprze Twoje potrzeby oraz jak z nim współpracować.
 5. Przekonasz się, czy Horyzont Europa jest dla Ciebie.

Realizacja

Wiedzę, która ułatwi Ci sięganie po środki na działalność badawczo-rozwojową z Horyzontu Europa oraz nowe kontakty potrzebne do tworzenia konsorcjów i współpracy projektowej, pozyskasz poprzez:

 1. Wykłady specjalistów przybliżające uczestnikom wydarzenia program ramowy Horyzont Europa.
 2. Spotkanie matchmakingowe podzielone na stoliki tematyczne, którego głównym celem jest umożliwienie nawiązywania kontaktów i kojarzenia partnerów, zarówno do projektów jak i konsorcjów. Spotkania matchmakingowe w formule otwartej względem poruszanych tematów oraz spotkania indywidualne 1 na 1.
 3. Spotkania z reprezentantami poszczególnych BPK oraz ich gośćmi w ramach ścieżek tematycznych. Uczestnikom zostają przybliżone zadania i specyfika poszczególnych Branżowych Punktów Kontaktowych. Podczas paneli dyskusyjnych są poruszane wybrane tematy oraz prezentowane wybrane partnerstwa europejskie. Podczas sesji Q&A można porozmawiać z ekspertami z BPK.

Opiekun / koordynator projektu

Branżowe Punkty Kontaktowe Koordynator (BPK Koordynator)

00-879 Warszawa, ul. Żelazna 87
 • Wszystko
 • Aktualności (55)
 • Wiedza (30)
 • Kalendarz (204)
 • Centrum Wsparcia (72)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.