Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Alimentec 2024
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Alimentec 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach Alimentec 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 czerwca 2024 r. w Bogocie, Kolumbia.

Alimentec to jedno z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej w Ameryce Południowej. W poprzedniej edycji targów wzięło udział przeszło 400 firm z 30 krajów oraz niemal 30 000 odwiedzających. Wydarzenie rokrocznie przyciąga kupców z dużych sieci handlowych, hurtowników i przedstawicieli branży HORECA.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Bogocie.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 3 kwietnia 2024 r.

Regulamin »

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: tomasz.bajon@paih.gov.pl.

Rynek kolumbijski:

Kolumbia, z dynamicznie rozwijającą się gospodarką i liczbą mieszkańców przekraczającą 50 milionów, to jeden z kluczowych rynków spożywczych Ameryki Łacińskiej. Dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu (porty na Morzu Karaibskim i Pacyfiku), kraj ten stał się centrum operacyjnym dla całego regionu. Kolumbia zapewnia obecnie krótki czas dostawy i konkurencyjne koszty transportu.

Polscy producenci żywności odnieśli w ostatnich latach na rynku kolumbijskim wiele sukcesów eksportowych. Okazją do kolejnych sukcesów i osobistego kontaktu z partnerami z Kolumbii będą targi spożywcze Alimentec. Podczas wydarzenia polscy przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoje produkty w ramach stoiska promocyjnego zorganizowanego przez PAIH.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (29)
  • Wiedza (24)
  • Kalendarz (121)
  • Centrum Wsparcia (59)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.