Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Targi zagraniczne
Oferta wsparcia

Targi zagraniczne

Dla kogo?
Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny,… rozwiń Usługi, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Meble, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pozostałe towary zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeśli planujesz wejście na wybrany rynek zagraniczny lub chcesz promować swój towar/usługi w danym kraju/regionie, zaplanuj udział w stoiskach promocyjnych organizowanych przez KIG na targach międzynarodowych. Jeśli poszukujesz nowych rynków dla swoich towarów/usług, chcesz poznać najnowsze osiągnięcia i trendy dominujące w danej branży skorzystaj z oferty targowej KIG.

Korzyści

Uzyskasz możliwość prezentacji oraz promocji swoich produktów i usług na wybranym rynku/regionie, pozyskasz nowe i podtrzymasz istniejące kontakty handlowe. Spotkasz się z potencjalnymi nowymi kontrahentami i kupcami Twoich produktów i usług. Zapoznasz się z najnowszymi trendami na rynku i w danej branży.

Realizacja

W ramach usługi wystawiennictwa zapewnimy:

  1. fachowe doradztwo podczas dokonywania wyboru imprezy targowej przez firmę (kierunek, branża);
  2. przygotowanie oferty udziału w międzynarodowych targach zagranicą i obsługi logistycznej przedstawicieli firmy;
  3. kompleksowe wsparcie udziału w targach: projekt architektoniczny stoiska, aranżacja stoiska, obsługa techniczna, spotkania B2B, promocja.

Data

W zależności od terminów poszczególnych targów.

Biuro Współpracy z Zagranicą, tel.: +48 22 6309 613, e-mail: bwzz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.