Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Konferencje i seminaria międzynarodowe
Oferta wsparcia

Konferencje i seminaria międzynarodowe

Dla kogo?
Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny,… rozwiń Usługi, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Meble, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pozostałe towary zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Konferencje i seminaria międzynarodowe organizowane przez KIG to wydarzenia, dzięki którym uzyskasz wiedzę o danym rynku zagranicznym, poznasz możliwości i trendy w danej branży, nawiążesz kontakty z potencjalnymi kontrahentami.

Korzyści

Ocenisz możliwości wejścia na dany rynek w wybranej branży. Dowiesz się jakie możliwości i perspektywy do współpracy oferuje dany kraj i wybrany sektor. Poznasz potencjalnych partnerów.

Realizacja

Zgłoszenie do udziału w wydarzeniu poprzez stronę internetową KIG, Newsletter lub za indywidualnym zaproszeniem.

Data

Terminy konferencji i seminariów publikowane są na stronie KIG.

Biuro Współpracy z Zagranicą, tel.: +48 22 6309 613, e-mail: bwzz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.