Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Brazil Games Week
Wydarzenie

Brazil Games Week

Ambasada Brazylii w Warszawie ma przyjemność przedstawić projekt Brazil Games Week (BGW).

Inicjatywa, organizowana on-line już drugi rok przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Brazylii we współpracy z Brazylijską Agencją Handlu i Inwestycji (APEXBrasil) oraz Brazylijskim Stowarzyszeniem Twórców Gier (ABRAGAMES), ma na celu wsparcie brazylijskiego rozwijającego
się sektora gamingowego.

Brazylia jest największym rynkiem gamingowym w Ameryce Łacińskiej, regionalnym hubem biznesowym i inwestycyjnym, a także ważnym światowym graczem w external development (XD).

Branża gier w Brazylii jest bardzo rozbudowana, składa się na nią ponad tysiąc studiów gamingowych oraz wielkie światowe eventy, takie jak BIG Festival czy Brasil Game Show. Dzięki programowi Innovation Diplomacy Program rząd brazylijski stara się pokazać tę nową rzeczywistość potencjalnym zagranicznym konsumentom i partnerom. W dniach 26-30 września 2022 brazylijskie placówki dyplomatyczne w wielu krajach będą promować talent i zdolności brazylijskich studiów, tworzących gry świetnej jakości, które zdobywają sobie graczy na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i treściami publikowanymi w ramach BGW poprzez stronę internetową.

Aby dowiedzieć się więcej o inicjatywie oraz brazylijskiej branży gier, skontaktuj się z ambasadą: sectec.varsovia@itamaraty.gov.br

  • Wszystko
  • Aktualności (19)
  • Wiedza (14)
  • Kalendarz (46)
  • Centrum Wsparcia (47)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.