Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na London Tech Week 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH na London Tech Week 2023

London Tech Week to globalne wydarzenie technologiczne, skupiające najbardziej innowacyjnych przedstawicieli branży. Pokazuje jak technologia zmienia biznes i społeczeństwo. Podczas wydarzenia prowadzone są liczne wystąpienia, dyskusje i debaty na temat innowacji, różnorodności i transformacji.

W ciągu trzech dni na siedmiu piętrach w Queen Elizabeth II Centre wydarzenie zgromadzi czołowych liderów biznesu, decydentów i inwestorów poszukujących nowych rozwiązań i możliwości. London Tech Week to doskonała okazja do spotkania i nawiązania relacji biznesowych z najważniejszymi na rynku firmami z branży technologicznej. W głównej konferencji, jak i wydarzeniach towarzyszących weźmie udział ponad 20 tys. osób z całego świata oraz ponad 300 prelegentów, wśród nich najważniejsi decydenci w branży (CEO, CIO, CTO, VP) oraz liderzy i przedstawiciele firm z różnych sektorów m.in bankowości, finansów, consultingu/doradztwa, healthcare czy edukacji.

Strategicznymi partnerami wydarzenia są instytucje rządowe oraz organizacje branżowe – brytyjskie ministerstwo ds. biznesu i handlu (Department for Business & Trade, dawne Department for International Trade), brytyjskie ministerstwo ds. cyfryzacji, kultury, mediów i sportu (DCMS), techUK (największa brytyjska organizacja sektora technologii skupiająca ponad 800 firm- zarówno międzynarodowych korporacji jak i MSP), Tech Nation (organizacja wspierająca brytyjskie start-upy i scale-upy, prowadząca wiele programów współpracy międzynarodowej). London Tech Week wspierane jest również przez Burmistrz Londynu. Partnerami wydarzenia są także London & Partners, Tech London Advocates, Founders Forum Group oraz Informa Tech.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Londynie zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH. Stoisko PAIH będzie mieściło się w Enterprise Zone, gdzie będą wystawiać się czołowe przedsiębiorstwa z branży technologicznej takie jak IBM, Vodafone, Lenovo, TikTok, Uber oraz wiele innych.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Londynie.


Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja 2023 r. poprzez formularz rejestracyjnyLiczba miejsc ograniczona.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator m.in. na podstawie kolejności zgłoszeń. Informacja o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu zostanie przekazana mailowo.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (29)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (35)
  • Centrum Wsparcia (42)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.