Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > X Międzynarodowe Targi Górnicze – San Juan 2024
Wydarzenie

X Międzynarodowe Targi Górnicze – San Juan 2024

San Juan International Mining Expo gromadzi co dwa lata cały sektor górniczy w najbardziej atrakcyjnej prowincji dla inwestycji górniczych w Argentynie.

Od momentu powstania w 2006 roku, „San Juan International Mining Expo”, gromadzi kluczowych interesariuszy sektora wydobywczego z regionu i całego świata. Firmy górnicze, szeroka gama dostawców, urzędnicy państwowi i uznane na całym świecie instytucje uczestniczą wraz ze społecznością w tym odbywającym się co dwa lata spotkaniu.

San Juan International Mining Expo oferuje wyjątkową okazję do poznania branży, nawiązania kontaktu z jej kluczowymi przedstawicielami oraz wspierania nowych przedsięwzięć biznesowych i umów handlowych.

Wydarzenie zapewnia różnorodne działania networkingowe oraz komercyjną promocję produktów i usług. Ponadto prezentowane są wystawy maszyn, spersonalizowane rundy biznesowe i ekskluzywne spotkania dla sponsorów i wystawców. Odbywają się również konferencje techniczne, seminaria i sesje szkoleniowe, dzięki czemu każda edycja Expo angażuje społeczność poprzez interaktywne działania, czyniąc ją znaczącym wydarzeniem, które łączy cały argentyński sektor wydobywczy.

W poprzedniej edycji udział wzięło 200 wystawców z 13 krajów, a liczba odwiedzających przekroczyła 15 tys. W ramach targów organizowane są również konferencje, okrągłe stoły, pokazy.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (29)
  • Centrum Wsparcia (54)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.