Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > 100 lat stosunków dyplomatycznych między Polską a Argentyną
Artykuł

100 lat stosunków dyplomatycznych między Polską a Argentyną

We wtorek 19 lipca br w Centrum Marynarki Wojennej w Buenos Aires odbyło się uroczyste przyjęcie połączone z wydarzeniem artystyczno-kulturalnym z okazji stulecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Argentyną.

uroczysty koncert z okazji 100-lecia
Uroczysty koncert w sali Centrum Marynarki Wojennej w Buenos Aires

Według danych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu wydarzenie było zainaugurowane przez Ambasador RP w Argentynie Panią Aleksandrę Piątkowską. Wśród gości po stronie argentyńskiej udział wziął sam Minister Spraw Zagranicznych Argentyny Santiago Cafiero oraz Wiceminister Spraw Zagranicznych Argentyny Pablo Tettamanti. Na przyjęcie również zaproszono m.in. przedstawicieli argentyńskich instytucji publicznych, firm, organizacji międzynarodowych oraz przedstawicieli Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Buenos Aires.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Argentynie zajrzyj do kierunków eksportu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat podobnych wydarzeń zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (17)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.