Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > II edycja targów SITDRONE
Wydarzenie

II edycja targów SITDRONE

W dniach 21 – 24 listopada 2024 r. w Limie (Peru) odbędzie się II edycja międzynarodowych targów SITDRONE poświęconych technologiom lotniczym (w tym zwłaszcza dronów) oraz kosmicznym.

Organizatorzy do udziału w targach zapraszają producentów sprzętu wykorzystywanego zarówno do celów wojskowo-policyjnych, jak i cywilnych (w tym badawczych, sportowo-rekreacyjnych, w rolnictwie, rybołówstwie, górnictwie, budownictwie, ochronie zdrowia, transporcie, cyberbezpieczeństwie i smart-cities).

Targi to doskonała okazja do wzmocnienia swojej marki poprzez poszukiwanie możliwości handlowych z innymi firmami poprzez wymianę technologiczną w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów biznesowych.

W ramach wydarzenia odbędą się ważne konferencje, seminaria i dyskusje panelowe, podczas których eksperci branżowi podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i trendami. W wydarzeniu wezmą udział międzynarodowe delegacje wysokiego szczebla, zwłaszcza z naszego regionu, a także pokazy na żywo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia

  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (28)
  • Centrum Wsparcia (50)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.