Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > EIMA Bolonia 2022
Wydarzenie

EIMA Bolonia 2022

EIMA International to Międzynarodowa Wystawa Maszyn Rolniczych i Ogrodowych. Jest to jedno z największych na świecie wydarzeń poświęconych technice i technologii w rolnictwie. Wystawa organizowana jest przez FederUnacoma (Włoską Federację Producentów Maszyn Rolniczych) oraz przez federalny dział usług FederUnacoma Surl we współpracy z BolognaFiere. Wydarzenie odbywa się cyklicznie, co dwa lata, począwszy od 1969 roku.

EIMA to wystawa na którą przybywają ludzie biznesu z całego świata. Wydarzenie odbywa się w bolońskich kwaterach targowych na obszernej powierzchni wystawienniczej. Każda edycja gości około 1.950 firm z pięćdziesięciu krajów wystawiających ponad 50.000 modeli maszyn i urządzeń do wszystkich rodzajów prac rolniczych.

Link do wydarzenia: www.eima.it

Termin: 13-19.11.2022

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z koordynatorem programu:

Program Promocji Branży Maszyny i Urządzenia Michał Sobański,
michal.sobanski@mpromotion.com.pl,
Tel: +48 22 818 00 23

Strona główna – Branżowe Programy Promocji 2020 – 2023 (programybranzowe.pl)

  • Wszystko
  • Aktualności (10)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (36)
  • Centrum Wsparcia (41)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.