Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Włoska firma z branży technologii biomedycznych poszukuje partnerów
Artykuł

Włoska firma z branży technologii biomedycznych poszukuje partnerów

Włoskie innowacyjne MŚP z branży technologii biomedycznych poszukuje producentów lub dostawców urządzeń do inteligentnego wykrywania mikroorganizmów.

Firma opracowała oprogramowanie do monitoringu i zarządzania przypadkami zakażeń związanych z opieką zdrowotną oraz oporności na środki przeciwdrobnoustrojowe w placówkach medycznych. Obecnie poszukuje partnera technologicznego, producenta lub sprzedawcy czujników mikroorganizmów, np. testów środowiskowych lub szybkich testów diagnostycznych opartych na elektrotechnice lub mikro przepływach papierowych, o poziomie gotowości technologicznej TRL 8/9, do integracji z ich prototypem.

Partnerem powinien być sprzedawca lub producent technologii już znajdującej się na rynku (znak CE). Nie przewiduje się działań badawczo-rozwojowych w celu opracowania poszukiwanej technologii.

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Podmioty zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres monika_wysocka@parp.gov.pl i podanie numeru oferty: TRIT20230411006.

****

Oferta, która Cię zainteresowała jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

  • Wszystko
  • Aktualności (20)
  • Wiedza (20)
  • Kalendarz (69)
  • Centrum Wsparcia (59)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.