Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Bezpłatny wyjazd na targi obrabiarek dla specjalistów
Artykuł

Bezpłatny wyjazd na targi obrabiarek dla specjalistów

Warszawska Izba Gospodarcza, we współpracy z Biurem ICE – Sekcja Promocji Handlu Ambasady Włoch zaprasza na wyjazd na targi obrabiarek BI-MU 2022, które odbędą się w dniach 12-15 października w Mediolanie.

Tegoroczne targi BI-MU 2022 – Międzynarodowe Targi Obrabiarek do Obróbki Skrawaniem Metali, Obróbki Plastycznej, Technologii Przyrostowych, Robotów, Automatyki i Technologii Wspomagających będą prezentowały ofertę obrabiarek w ramach pięciu specjalistycznych salonów: RobotHeart, BI-MU_Digital, Piu’Additive, Metrology&Testing, BI-MU Logistics. W tym roku oficjalnymi gośćmi strony włoskiej na targach będą użytkownicy obrabiarek do metalu z 15 krajów.

Dla kilku polskich firm specjalizujących się w tej dziedzinie przewidziany został bezpłatny wyjazd na te targi.

Zaproszenie jest skierowane do użytkowników obrabiarek do metalu, do dyrektorów technicznych, dyrektorów zakupów, głównych technologów i decydentów z następujących branż: lotnicza, motoryzacyjna, AGD, obronność, elektronika, energetyczna, kolejowa i budowlana, maszyn rolniczych, mechaniczna, stoczniowa, producenci form i matryc, kooperanci.

Zaproszenie obejmuje:

  • podróż lotniczą w klasie ekonomicznej;
  • zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem w Mediolanie (3 noce: IN 11 października 2022 – OUT 14 października 2022);
  • przejazdy hotel – targi – hotel;
  • transfer z lotniska do hotelu o ile zbiegnie się przylot grupy (informacje po wykupieniu biletów lotniczych zainteresowanym) natomiast podróż powrotna z hotelu na lotnisko we własnym zakresie;
  • wejście na targi;
  • lunch i kawę we wskazanym miejscu na targach;
  • testy covid, jeśli będą konieczne i ubezpieczenie na wypadek zachorowania w trakcie targów i konieczności kwarantanny we Włoszech.

We własnym zakresie kolacje i powrót z hotelu na lotnisko.

Warszawska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców do zgłaszania się na wyjazd – liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo wyjazdu mają członkowie WIG.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Rejestracja przez formularz zgłoszeniowy


Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.