Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Argentina Oro y Plata
Wydarzenie

Argentina Oro y Plata

Międzynarodowe Seminarium: Argentyńskie złoto, srebro i miedź 2021 odbędzie się w dniach 14 i 15 grudnia w Buenos Aires. Spotkanie obejmuje dwa dni konferencji prowadzonych przez specjalistów, rundy biznesowe, ekskluzywne spotkania dla sponsorów oraz tradycyjną kolację na zakończenie roku w argentyńskim sektorze górniczym, znaną jako „La Noche de las Distinciones”, podczas której doceniane są wyniki i roczna praca różnych podmiotów tworzących przemysł górniczy.


W edycji 2021, która odbędzie się w całości osobiście, przewiduje się udział głównych firm górniczych prowadzących działalność w kraju, firm typu junior i poszukiwawczych, a także różnych gałęzi górnictwa, lokalnych dostawców i wiodących firm usługowych. W konferencji wezmą również udział przedstawiciele rządów, korpusu dyplomatycznego, firm konsultingowych oraz instytucji technicznych.


Podczas sympozjum szczególny nacisk zostanie położony na prognozy dotyczące argentyńskiego górnictwa w obecnym kontekście międzynarodowym oraz na rosnące zainteresowanie tą działalnością w powiązaniu z paradygmatami ekologicznymi. Główny nacisk zostanie położony na prognozy dla sektora złota i srebra, ze specjalną sekcją poświęconą miedzi, metalowi szczególnie atrakcyjnemu w kontekście elektryfikacji.

Więcej dowiesz się na oficjalnej stronie targów, dostępnej wyłącznie w języku hiszpańskim.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (29)
  • Centrum Wsparcia (54)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.