Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Manila Food and Beverages Expo (MAFBEX) 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Manila Food and Beverages Expo (MAFBEX) 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach spożywczych MAFBEX 2023, które odbędą się w dniach 14-18 czerwca 2023 r. w Manili. Zaproszenie kierowane jest do polskich firm z sektora spożywczego, oferujących zarówno produkty detaliczne, jak i produkty dla biznesu (HoReCa).

MAFBEX to jedne z największych targów spożywczych na Filipinach. Wydarzenie organizowane jest przez Worldbex Services International. Od 2006 roku w każdym roku, w czerwcu w Manili rynek filipiński ma okazję zapoznać się z nowościami i innowacjami sektora spożywczego. Tegoroczna edycja to już 15. odsłona targów w fizycznej formie. W zeszłym roku polskie stoisko narodowe cieszyło się dużym powodzeniem i pozwoliło obecnym tam polskim firmom znaleźć dystrybutorów lub zwiększyć sprzedaż swoich produktów na Filipinach. Również w tym roku spodziewamy się ogromnego zainteresowania polskimi produktami, dlatego postanowiliśmy zwiększyć powierzchnię Polskiego Stoiska Narodowego na targach spożywczych MAFBEX 2023.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Manili zaprasza polskich przedsiębiorców z branży spożywczej do wspólnego stworzenia Polskiego Stoiska Narodowego na targach spożywczych MAFBEX 2023.

Szczegóły

Miejsce: World Trade Center Manila, Republika Filipin

Data: 14-18 czerwca 2023 r.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

 • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
 • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
 • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
 • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Manili.


Udział w targach dla zakwalifikowanych firm jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca. Wszyscy wystawcy otrzymają preferencyjną ofertę noclegową przygotowaną przez organizatora targów.

Wraz z decyzją o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu wystawcy otrzymają dane kontaktowe do oficjalnego spedytora, harmonogram dotyczący wysyłki próbek na stoisko oraz szczegółowe informacje od spedytora dot. niezbędnej dokumentacji. Spedycja próbek będzie organizowana przy wsparciu ZBH w Manili.

Firmy zainteresowane udziałem powinny do 27 maja 2023 r. przesłać mailem na adres bartek.wasiewski@paih.gov.pl:

 1. wypełniony formularz aplikacyjny;
 2. podpisany Regulamin uczestnictwa w targach spożywczych MAFBEX 2023 w ramach Polskiego Stoiska Narodowego w dniach 14-18 czerwca 2023 r.;
 3. podpisane dwa z trzech Oświadczeń znajdujących się na końcu w/w Regulaminu;
 4. wyciąg z KRS lub CEIDG, który stanowi integralną część aplikacji.


Wystawcy zakwalifikowani do udziału w Polskim Stoisku Narodowym zostaną wyłonieni spośród firm spełniających wymogi opisane w §3 Regulaminu. Pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu będą miały firmy, które:

 • nie posiadają aktualnie partnerów biznesowych na terenie Republiki Filipin;
 • prowadzą już działalność eksportową z wyłączeniem Republiki Filipin;
 • posiadają w swojej ofercie produkty, które nie są i nie były dostępne ani eksportowane do Republiki Filipin;
 • nie brały dotychczas udziału w wydarzeniach i projektach promocyjnych na terenie Republiki Filipin organizowanych przez PAIH, ZBH Manila;
 • oferują produkty spożywcze gotowe do eksportu.


Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną o tym poinformowane najpóźniej do 31 maja 2023 r.

Decyzja o wyborze wystawców zapada na podstawie kompletnego i prawidłowo wypełnionego formularza aplikacyjnego. Podejmuje ją Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Manili wraz z zespołem współpracowników.

Wizualizacja stoiska, informacje nt. dodatkowych form promocji podczas targów, udziału w spotkaniach B2B organizowanych przez WORLDBEX SERVICES INTERNATIONAL, wytycznych dotyczących kwestii formalnych związanych z przylotem na Filipiny w kontekście COVID-19, w tym obowiązujące zasady i restrykcje zostaną przekazane jedynie zakwalifikowanym firmom.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
 • Wszystko
 • Aktualności (28)
 • Wiedza (20)
 • Kalendarz (114)
 • Centrum Wsparcia (59)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.