Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na Nordic Organic Food Fair, Natural Beauty i Health Show 2024
Wydarzenie

Stoisko PAIH na Nordic Organic Food Fair, Natural Beauty i Health Show 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza firmy z sektora żywności organicznej, naturalnych kosmetyków, produktów wegańskich i naturalnych produktów prozdrowotnych do współtworzenia polskiego stoiska narodowego w ramach targów Nordic Organic Food Fair i Natural Beauty i Health Show 2024 w dniach 9-10 października w Sztokholmie, Szwecja.

wizytówka targów w Sztokholmie

Targi Nordic Organic Food Fair oraz Natural Beauty Show 2024 to największe wydarzenie handlowe poświęcone produktom organicznym i zrównoważonym w regionie nordyckim. Na odwiedzających czekają tysiące najnowszych produktów organicznych, naturalnych i zrównoważonych, a także cały szereg seminariów i możliwości spotkań. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Sztokholmie zaprasza polskie firmy spożywcze, kosmetyczne, wegańskie i prozdrowotne do zaprezentowania swojej oferty w ramach Stoiska Narodowego.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i rozwiązań,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia pracowników Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Sztokholmie.

Udział w targach dla zakwalifikowanych firm wiązać się będzie z koniecznością podpisania oddzielnej umowy z organizatorem targów i opłacenia 5000,00 PLN brutto oraz pokrycia kosztów logistycznych (bilety, przewóz produktów, noclegi etc.). Wybrani przedsiębiorcy przekażą również produkty do tzw. „goodie bags” dla VIP – więcej informacji w regulaminie rekrutacji dostępnym przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Firmy zainteresowane udziałem w targach proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego w terminie nieprzekraczającym 17 czerwca.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w pawilonie decydować będzie zgodność z wymogami organizatora targów sprawdzona przez niezależną komisję ekspercką.

Regulamin »

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Gromnicką z Zagranicznego Biura Handlowego w Sztokholmie: aleksandra.gromnicka@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

  • Wszystko
  • Aktualności (32)
  • Wiedza (30)
  • Kalendarz (166)
  • Centrum Wsparcia (60)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.