Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Stoisko Narodowe na targach budowlanych SAIE 2022
Wydarzenie

Polskie Stoisko Narodowe na targach budowlanych SAIE 2022

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z branży budowlanej do udziału w targach budowlanych SAIE, które odbędą się w Bolonii w dniach 19-22 października 2022 r.

SAIE – Targi Budowlane. Projektowanie, budowa, inżynieria instalacji to wyjątkowe wydarzenie skierowane do całej branży budowlanej. Stanowi ono doskonałą okazję do konsolidacji i ożywienia relacji biznesowych między profesjonalistami, zaprezentowania produktów, metod i narzędzi.

W centrum 56. edycji SAIE znajdą się 4 obszary tematyczne: innowacja, zrównoważony rozwój, szkolenia i podnoszenie kompetencji wzbogacone spotkaniami z ekspertami oraz licznymi demonstracjami, wreszcie, obszar poświęcony infrastrukturze, gdzie zostaną zaprezentowane najlepsze włoskie projekty w tej dziedzinie.

Program wydarzeniu obejmuje:

  • udział w targach w roli co-exhibitora, możliwość zaprezentowania produktów i usług w ramach stoiska PAIH;
  • udostępnienie logotypu w materiałach promocyjnych wydarzenia;
  • wejściówki na targi.


Przy okazji wydarzenia odbędzie się dedykowane spotkanie z polskimi wystawcami, na którym zaprezentowana zostanie charakterystyka włoskiego rynku sektora budowlanego.

Przez cały czas trwania targów pracownicy ZBH Mediolan będą służyć merytorycznym i językowym wsparciem w nawiązywaniu kontaktów handlowych z potencjalnymi kontrahentami.

Firmy zainteresowane udziałem w targach SAIE zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 3 października 2022 r.

Udział w targach jest bezpłatny dla firm, które pozytywnie przejdą rekrutację. Zakwalifikowani przedsiębiorcy zobowiązani będą jedynie do pokrycia we własnym zakresie kosztów logistycznych, tj. transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udzielają:


Więcej informacji o SAIE – The Building Fair. Design, construction, plant engineering, dostępne pod linkiem.

  • Wszystko
  • Aktualności (23)
  • Wiedza (21)
  • Kalendarz (87)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.