Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > PAIH zaprasza na DIHAD 2024
Artykuł

PAIH zaprasza na DIHAD 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu po raz drugi organizuje polskie stoisko narodowe na targach DIHAD w Dubaju.

centrum wielkiego miasta, skrzyżowanie ulic

Zapraszamy przedsiębiorców z branży budowlanej, medycznej i transportowej do współtworzenia polskiego stoiska narodowego na targach Dubai International Humanitarian Aid and Development (DIHAD 2024). Targi odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 lutego br..

Dubai International Humanitarian Aid and Development w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to  jedno  z najważniejszych wydarzeń w tej dziedzinie na świecie. Prezentowana na nich oferta jest skierowana do osób i krajów dotkniętych kryzysami, działaniami wojennymi, katastrofami i klęskami żywiołowymi  Odwiedzają  je kluczowi decydenci z organizacji pozarządowych, agend ONZ, instytucji charytatywnych i organów administracji rządowej z całego świata.  PAIH organizuje stoisko narodowe podczas targów DIHAD 2024 po raz drugi. W 2023 roku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a zaprezentowało się na nim siedem krajowych firm. Jest to doskonałe miejsce do przedstawienia swoich rozwiązań szerokiej publiczności. DIHAD 2024 daje szansę nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych. Polskie firmy mogą w tym miejscu rozpocząć swoją zagraniczną ekspansję lub poszerzyć rynki zbytu.

niewyraźne zdjęcie z wnętrza targów

Więcej informacji tutaj

logo_paih

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (28)
  • Wiedza (21)
  • Kalendarz (107)
  • Centrum Wsparcia (67)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.