Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Stoisko Narodowe na targach Biograd
Wydarzenie

Polskie Stoisko Narodowe na targach Biograd

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Budapeszcie zaprasza do udziału w targach Biograd polskie firmy z branży producentów jachtów i łodzi oraz wyposażenia marin. W ramach Polskiego Stoiska Narodowego będą one mogły zaprezentować swoje produkty w dniach 26-30 października 2022 r. w Biograd na Moru.

Ostatnia edycja Targów miała miejsce w Biograd w dniach 20-24 października 2021 r. i wzięło w niej udział ponad 300 wystawców oraz 1500 łodzi.

W nadchodzącej edycji Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach na bieżąco monitorowały stronę organizatora w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji dotyczących regulacji oraz restrykcji COVID-19.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnegodo 10 października 2022 r.

Bardziej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Marcin Karaskiewicz: marcin.karaskiewicz@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach Biograd i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki udziału w imprezie określa regulamin uczestnictwa na Polskim Stoisku Narodowym, który zostanie opublikowany na stronie internetowej PAIH S.A w najbliższym czasie. Przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają komplet dokumentów bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.

  • Wszystko
  • Aktualności (5)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (23)
  • Centrum Wsparcia (53)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.