Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Forum Zrównoważonej Mody
Wydarzenie

Polskie Forum Zrównoważonej Mody

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w Polskim Forum Zrównoważonej Mody, które odbędzie się 17 stycznia 2023 roku, podczas Berlińskiego Tygodnia Mody.

Jaka jest rola konsumentów i biznesu w procesie budowania mody cyrkularnej? Które rozwiązania faktycznie chronią środowisko, a które są zwykłym greenwashingiem? I wreszcie, czy slow fashion stanie się trendem, a szybka moda „wyjdzie z mody”? Odpowiedzi na te pytania udzielą międzynarodowi eksperci podczas Polskiego Forum Zrównoważonej Mody. Agenda wydarzenia obfituje w prezentacje firm oraz debaty poświęcone m.in doświadczeniu polskiego i niemieckiego biznesu w zakresie budowania zrównoważonej branży tekstylnej. Forum będzie wyjątkową okazją do wymiany opinii oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Polskie Forum Zrównoważonej Mody odbędzie się 17 stycznia 2023 roku, podczas Berlińskiego Tygodnia Mody. Organizatorami wydarzenia są: Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH we Frankfurcie nad Menem oraz Ambasada RP w Berlinie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia 2023 roku poprzez formularz rejestracyjny.

  • Wszystko
  • Aktualności (29)
  • Wiedza (15)
  • Kalendarz (42)
  • Centrum Wsparcia (52)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.