Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Województwo Śląskie na targach EXPO REAL 2023
Artykuł

Województwo Śląskie na targach EXPO REAL 2023

W targach EXPO REAL 2023, które rozpoczyna się 4 października br., uczestniczyć będzie ponownie Województwo Śląskie. Region wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią oraz Miastem Katowice promować będą atrakcyjność inwestycyjną i gospodarczą regionu.  

Na wspólnym stoisku gościć będą m.in. firmy z branży nieruchomości: 3D Estate, ArchiTube oraz Miasteczko Siewierz Jeziorna. Firmy zostały wyłonione w drodze naboru zorganizowanego przez Województwo Śląskie.

Targi EXPO REAL w Monachium to międzynarodowe targi nieruchomości i inwestycji. Co roku wystawcy prezentują produkty oraz usługi – od pomysłu i koncepcji poprzez finansowanie i realizację po marketing, eksploatację i użytkowanie.

Wystawcami są konsultanci ds. nieruchomości i deweloperzy projektów oraz banki i inwestorzy. W Centrum Targowym prezentują  się także firmy zarządzające nieruchomościami, miasta i regiony gospodarcze, a także usługodawcy. Ponieważ są to największe targi B2B w Europie, oferują najlepsze warunki dla kompleksowego zorientowania się w bieżących trendach. Program konferencji oferuje rzetelny przegląd, informacje i orientację na tematy dotyczące międzynarodowego rynku nieruchomości. Jednak pozwala również na bliższe zapoznanie się z poszczególnymi  segmentami oraz trendami na wielu rynkach inwestycyjnych.

EXPO REAL to największe targi nieruchomości i inwestycji w Europie. Są doskonałą okazją do indywidualnego nawiązania licznych kontaktów biznesowych poprzez spotkania networkingowe. Jednak Expo Real to także bogaty program konferencji i seminariów. Tematyka dotyczy m.in. finansowania nieruchomości, gospodarki i potencjału wybranych sektorów a także problematyką miejską i zrównoważonym rozwojem.

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział 1887 wystawców z 33 krajów oraz prawie 40 tys. zwiedzających z 73 krajów. W pierwszej dziesiątce krajów odwiedzających targi oprócz Niemiec znalazły się m.in. Wielka Brytania z Irlandią Północną, Holandia, Austria, Polska, Szwajcaria, Francja, Czechy, Luksemburg, USA i Hiszpania.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. Promocja gospodarcza regionu oraz działania związane z tworzeniem przyjaznych warunków do inwestowania i eksportowania współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Więcej o targach

  • Wszystko
  • Aktualności (38)
  • Wiedza (18)
  • Kalendarz (66)
  • Centrum Wsparcia (9)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.