Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Nabór polskich startupów do udziału w Oslo Innovation Week
Wydarzenie

Nabór polskich startupów do udziału w Oslo Innovation Week

Meet Polish innovative community: start-ups, scale-ups, accelerators and more odbędzie się 28 września w centrum Oslo jako część czterodniowego programu Oslo Innovation Week. Tydzień Innowacji przyciąga dorocznie ponad 30 tys. przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli korporacji z krajów nordyckich, ale także i spoza Europy Północnej.

Wybrane polskie firmy będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę podczas sesji pitchingowej w ramach polsko-norweskiego wydarzenia. Szczególnie mile widziane są startupy i scaleupy, których rozwiązania mogą przyczynić się do transformacji gospodarek w kierunku zeroemisyjności.

Prezentacje polskich firm poprzedzą wystąpienia i dyskusje panelowe na temat otwartej bankowości, fintech, zastosowań sztucznej inteligencji, czy polskiej i norweskiej oferty wsparcia startupów. Wśród publiczności i prelegentów spodziewani są eksperci, praktycy, reprezentanci startupów, firm inwestycyjnych i instytucji wsparcia z obu krajów.

Szczegółowa agenda jest w trakcie opracowania i zostanie przesłana wszystkim zarejestrowanym uczestnikom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty zakwaterowania i transportu w gestii przyjeżdżających.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rekrutacyjny do 15 czerwca 2022 r.
Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do wczesnej rejestracji.

  • Wszystko
  • Aktualności (40)
  • Wiedza (22)
  • Kalendarz (116)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.