Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja gospodarcza do Słowenii
Wydarzenie

Misja gospodarcza do Słowenii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych i słoweńskimi partnerami zapraszają do udziału w misji gospodarczej towarzyszącej wizycie Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Republice Słowenii w dniach 21-22 marca 2024 r. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do polskich przedsiębiorców działających w sektorze technologicznym (IT, ICT, cyberbezpieczeństwo, AI).

Słowenia

21 marca br. w Planicy odbędzie się Forum Gospodarcze pt. Polish-Slovenian Digital Forum Planica 2024. Capturing the power of AI, assuring cybersecurity oraz wydarzenia biznesowe o wspólnych perspektywach gospodarczym Polski i Słowenii, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy w obszarach IT/ICT, AI i cyberbezpieczeństwa. W programie misji przewidziane są także spotkania B2B z potencjalnymi partnerami słoweńskimi.

Partner wydarzenia – SPIRIT SLOVENIJA, zaprasza również do udziału w Forum Biznesu Słowenia-Kosowo oraz spotkaniach B2B z firmami ze Słowenii i Kosowa odbywających się 22 marca. Uczestnicy misji będą mogli także uczestniczyć w wydarzeniach sportowych odbywających się w Planicy w dniach 22 i 23 marca.

Uczestnikom misji zapewniamy:

  • udział w forum gospodarczym Polish-Slovenian Digital Forum Planica 2024. Capturing The Power Of Ai, Assuring Cybersecurity oraz wejściówki na oficjalny trening i kwalifikacje Finałów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy (21 marca),
  • udział w spotkaniach networkingowych (21 i 22 marca),
  • lunch w dniach 21 i 22 marca 2024 r. i transfery na miejscu.

Koszty transportu do Słowenii, ubezpieczenia, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca (szczegóły dotyczące preferowanych hoteli i kody zniżkowe przekażemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom).

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 4 marca 2024 r.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: karolina.witrylak@paih.gov.pl.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (24)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (66)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.