Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie stoisko na Gamescom 2024 w Kolonii
Wydarzenie

Polskie stoisko na Gamescom 2024 w Kolonii

Gamescom to największe targi gier interaktywnych i rozrywki w Europie i drugie największe tego typu wydarzenie na świecie. Co roku targi odwiedza ponad 350 tys. osób, a swoje gry prezentuje ponad 1000 wystawców z całego świata.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), w ramach realizacji Programu Promocji Sektora kreatywnego, podczas targów Gamescom w Kolonii (Niemcy) zorganizuje polskie stoisko narodowe. Targi odbędą się w dniach 21-23.08.2024r..

Korzystanie ze stoiska organizowanego przez PARP jest bezpłatne, ale uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem oraz koszty biletów wstępu na targi. Ze stoiska mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa, których przedstawiciele będą na miejscu jako zwiedzający, jak i te, które planują własne stoiska. Polskie stoisko zostanie zorganizowane w Business Area.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie organizatora wydarzenia

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (50)
  • Wiedza (19)
  • Kalendarz (86)
  • Centrum Wsparcia (56)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.