Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > 21. Międzynarodowe Targi AGRO FOOD DRINK TECH EXPO 2023
Wydarzenie

21. Międzynarodowe Targi AGRO FOOD DRINK TECH EXPO 2023

Największe w Gruzji wydarzenie dotyczące branży rolniczej odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2023 r. na terenie Expo Georgia w Tbilisi.

Celem targów AGRO 2023 jest zachęcanie do rozwoju przemysłu, promowanie lokalnych przedsiębiorców oraz wspieranie wprowadzenia innowacji technologicznych na gruzińskim rynku.

Targi te stanowią wyjątkową okazję zarówno dla uczestników lokalnych, jak i zagranicznych, aby przedstawić swoje produkty i usługi szerokiej publiczności, zwiększyć rozpoznawalność oraz sprzedaż detaliczną oraz spotkać się z inwestorami i potencjalnymi partnerami.

W ramach targów zostaną zorganizowane konferencje i warsztaty tematyczne, w których wezmą udział partnerzy wydarzenia oraz przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego.

Wszyscy przedstawiciele branży rolniczej i przemysłu spożywczego, eksperci, nabywcy oraz wszyscy zainteresowani tą dziedziną są zaproszeni do pawilonów Expo Georgia w Tbilisi.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o kontakt z organizatorami: mkvetenadze@expogeorgia.ge

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (25)
  • Wiedza (18)
  • Kalendarz (111)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.