Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Medlab Asia 2024
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Medlab Asia 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Medlab Asia 2024. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 lipca 2024 r. w Bangkoku, Tajlandia. Zaproszenie jest w szczególności kierowane dla producentów sprzętu medycznego i innowacyjnych rozwiązań medycznych.

Medlab Asia 2024 to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w regionie ASEAN. Targi są wyjątkową platformą do prezentacji technologii nowej generacji i budowania cennych relacji. W zeszłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 10 000 osób z niemal 70 krajów.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów, usług i rozwiązań,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 3 czerwca 2024 r.

Regulamin »

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: norbert.bak@paih.gov.pl.

O sektorze medycznym w Tajlandii:

Tajlandia jest regionalnym hubem medycznym i jednym z wiodących kierunków w turystyce medycznej (ponad 4 mln obcokrajowców rocznie korzysta z prywatnej opieki zdrowotnej w Tajlandii). Segment ten stanowi ponad 10% tajlandzkiej gospodarki a jego wartość jest szacowana na około 6 mld USD. Tajlandia importuje głównie zaawansowany sprzęt medyczny a potencjalnymi odbiorcami jest przeszło 1500 szpitali funkcjonujących na terenie kraju. Sektor medyczny rośnie znacznie szybciej niż wzrost samego PKB Tajlandii.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (15)
  • Wiedza (11)
  • Kalendarz (42)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.