Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Seminarium gospodarcze ” TURCJA – NA STYKU DWÓCH KONTYNENTÓW”
Wydarzenie

Seminarium gospodarcze ” TURCJA – NA STYKU DWÓCH KONTYNENTÓW”

Stowarzyszenie „Pomorskie w Azji” oraz Samorząd Województwa Pomorskiego i miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot zapraszają wszystkich zainteresowanych na seminarium gospodarcze, którego tematem będzie rynek TURCJI.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z tym krajem.

Będzie to nie tylko szansa na zdobycie lub pogłębienie swojej wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów i rozmów w gronie doświadczonych ekspertów, co może przyczynić się do rozwoju kariery zawodowej lub rozszerzenia planów ekspansji pomorskich przedsiębiorców.

Seminarium: „ZROZUMIEĆ TURCJĘ” – szanse i wyzwania dla przedsiębiorców, odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca, o godz. 10:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego (Sala Polskie Niebo, ul. Augustyńskiego 1)

„Zrozumieć Turcję” będzie kolejnym seminarium z cyklu organizowanych przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Azji”. 

Więcej informacji i zapisy:  ZROZUMIEĆ TURCJĘ

Źródło: Pomorski Broker Eksportowy

  • Wszystko
  • Aktualności (17)
  • Wiedza (7)
  • Kalendarz (38)
  • Centrum Wsparcia (72)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.