Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Stoisko Narodowe na targach Indagra Food 2022
Wydarzenie

Polskie Stoisko Narodowe na targach Indagra Food 2022

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach rolno-spożywczych Indagra Food, które odbędą się w dniach 26-30 października 2022 roku w Bukareszcie w Rumunii.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH W Bukareszcie organizuje stoisko narodowe, na którym polscy przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować potencjał swoich firm podczas tego wydarzenia. Targi Indagra Food to największe, organizowane co roku, targi sektora rolno-spożywczego w Rumunii. Polscy przedsiębiorcy produkujący żywność oraz dodatki lub sprzęt do przetwórstwa spożywczego będą mogli nawiązać nowe kontakty branżowe. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli zdobyć wiedzę na temat obecnego zapotrzebowania potencjalnych odbiorców na rynku rumuńskim oraz technologicznych innowacji w przemyśle rolno-spożywczym.

Udział w targach jest bezpłatny. PAIH gwarantuje miejsce na stoisku wystawienniczym z możliwością ekspozycji produktów, wejściówki na targi, umieszczenie logotypu firmy na zabudowie wystawienniczej oraz wsparcie przy organizacji spotkań B2B. Po stronie firm leży poniesienie kosztów przelotu do Bukaresztu, ubezpieczenia, zakwaterowania podczas targów oraz wyżywienia.

Zgłoszenia chęci udziału w wydarzeniu należy przesyłać do 30 września 2022 roku za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Osobą kontaktową w sprawie udziału w targach jest Kierownik ZBH w Bukareszcie, Agnieszka Olsen:

  • Wszystko
  • Aktualności (31)
  • Wiedza (21)
  • Kalendarz (112)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.