Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity
Wydarzenie

Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Luksembursko-Polską Izbą Gospodarczą, Ambasadą RP w Luksemburgu, Ambasadą Luksemburga w Polsce, Luksemburską Izbą Gospodarczą, Luxembourg House of Cybersecurity i Cyber Made in Poland zapraszają polskie przedsiębiorstwa do udziału w 5. Polsko-Luksemburskiej Konferencji Biznesowej PLLUS – Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity.

Wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w Luksemburgu. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do firm działających w sektorze cyber-bezpieczeństwa.

PLLUS – Poland Luxembourg Synergies in Cybersecurity ma na celu kompleksowe zbadanie wyzwań i postępów w zakresie cyber-bezpieczeństwa, w szczególności dotyczących branży finansowej. Podczas konferencji odbędą się panele dyskusyjne z udziałem czołowych ekspertów branżowych z Polski i Luksemburga. Dla polskich przedsiębiorców wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania innowacyjnych produktów i usług.

Zgłoszenia do udziału w misji gospodarczej towarzyszącej PLLUS przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 10 stycznia 2024 r.

Regulamin »

Zapraszamy także do uczestnictwa w samej konferencji. Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.

Agenda konferencji dostępna jest na stronie: PPLUS Luxembourg – Poland Business Conference

  • Wszystko
  • Aktualności (24)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (58)
  • Centrum Wsparcia (46)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.