Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Foodexpo 2024 w Herning
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Foodexpo 2024 w Herning

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców branży meblarskiej i sektora HoReCa do udziału w targach Foodexpo. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 marca 2024 r., w Herning, Dania.

Logo targów Foodexpo

Foodexpo to trzydniowa impreza targowa, organizowana co dwa lata w centrum targowo-konferencyjnym MCH składającym się z aż 8 hal wystawienniczych. Wśród wystawców znajdą się zarówno producenci żywności, napojów, wyposażenia hoteli i restauracji, tekstyliów i odzieży roboczej dla gastronomii, zastaw stołowych i opakowań gastronomicznych, jak i oświetlenia, urządzeń oraz mebli dla sektora HoReCa. Poprzednia edycja wydarzenia przyciągnęła przeszło 22 000 odwiedzających z 28 krajów.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 19 lutego 2024 r.

Regulamin »

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Marta Orlikowska: marta.orlikowska@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (23)
  • Wiedza (20)
  • Kalendarz (111)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.