Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Finticipate – SEE Fintech Forum 2024
Wydarzenie

Finticipate – SEE Fintech Forum 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w międzynarodowym forum fintech Finticipate – SEE Fintech Forum. Wydarzenie odbędzie się 31 maja 2024 r. w Belgradzie, Serbia.

Finticipate – SEE Fintech Forum to najważniejsza platforma wymiany doświadczeń i idei w obszarze nowych technologii w finansach w regionie Europy Południowo-Wschodniej. Wśród uczestników wydarzenia znajdują się przedstawiciele organów regulacyjnych, tradycyjnych banków, neobanków, giełd kryptowalut, dostawców usług web3, startupów, platform płatniczych fintech, międzynarodowych stowarzyszeń fintech, instytucji finansowych i usług BNPL.

Dla polskich przedsiębiorców udział w Forum to możliwość zaprezentowania swojej oferty podczas rozmów B2B, nawiązania wartościowych relacji i wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży obecnymi w regionie. Będzie to też doskonała okazja do poznania bieżących lokalnych trendów i innowacji.

Uczestnictwo w Forum wraz z PAIH zapewnia możliwość:

  • uzyskania wsparcia merytorycznego przed i po Forum (informacje nt. warunków prawno-administracyjnych, pozyskiwania licencji, rozwiązań fintech obecnych i poszukiwanych na rynku),
  • otrzymania pomocy w umawianiu spotkań B2B i B2A (identyfikacja partnerów, koordynacja spotkań, tłumaczenia).

Udział w Forum jest płatny. Polskie firmy dzięki wsparciu PAIH mają zapewnioną zniżkę i mogą zarejestrować się w cenie 320 EUR + VAT. Udział w Forum możliwy jest również w formule online w cenie 130 EUR + VAT. W celu uzyskania kodu uprawniającego do zniżki należy kontaktować się z Idą Orzechowską: ida.orzechowska@paih.gov.pl.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia udziela Ida Orzechowska: ida.orzechowska@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji.

Źródło: Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (28)
  • Wiedza (11)
  • Kalendarz (82)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.