Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach ANUGA Brazil 2024
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach ANUGA Brazil 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w Polskim Stoisku Narodowym podczas targów spożywczych Anuga Select Brazil 2024 w São Paulo (Brazylia) w dniach 9˗11 kwietnia 2024 r.

Logo targów Anuga Select Brazil

Formularz rejestracyjny należy wypełnić w języku angielskim do dnia 23 lutego 2024 r.

ANUFOOD Brazil stało się teraz Anuga Select Brazil. Nowa nazwa została odziedziczona po targach macierzystych odbywających się w Niemczech. Anuga Select Brazil to największe targi żywności i napojów w obu Amerykach.

Otwartość i przejrzystość, zaufanie i partnerstwo, trendy i transformacja: na drodze do zrównoważonego i sprawiedliwego systemu żywnościowego, światowy przemysł spożywczy przechodzi dynamiczne zmiany. Jako wiodące na świecie targi żywności i napojów, Anuga gromadzi największą krajową i międzynarodową społeczność branżową.

Zeszłoroczna edycja przyciągnęła przeszło 300 wystawców z 23 krajów i 13 000 odwiedzających. Strefa międzynarodowa liczyła aż 11 państw, w tym 2 z Europy (Niemcy, Włochy).

W wydarzeniu weźmie udział Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (32)
  • Wiedza (28)
  • Kalendarz (133)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.