Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > AMERYKA ŁACIŃSKA: ¡VAMOS AO BRASIL!
Wydarzenie

AMERYKA ŁACIŃSKA: ¡VAMOS AO BRASIL!

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu

Ameryka Łacińska: ¡Vamos ao Brasil!

2 czerwiec 2022 godz. 15:00 – 17:00

Hotel Scandic Gdańsk/ przekaz na żywo

Kontynentalny, barwny i pełen kontrastów rynek brazylijski jest jednym z większych i najbardziej atrakcyjnych rynków światowych pod względem potencjału i struktury demograficzno-konsumenckiej. Jednocześnie jest także jednym z bardziej wymagających rynków pod względem uwarunkowań taryfowych, pozataryfowych i logistycznych, co powoduje konieczność gruntownego przygotowania firm zagranicznych do podjęcia działalności i trwania w niej. Podczas spotkania odniesiemy się w skrótowy sposób do tych kwestii, adresując także kwestie kulturowe oraz obiecujące branże.

Wydarzenie jest organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą, Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza, Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz Santander Bank Polska S.A.

Kiedy: Czwartek, 2 czerwca 2022 r. godz. 15:00 – 17:00

Gdzie: Hotel Scandic Gdańsk/ przekaz na żywo

Agenda wydarzenia i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/wydarzenie-ameryka-lacinska-vamos-ao-brasil-02-06-2022-r/

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 01.06.2022 r. do godz. 10:00

Kontakt:
Marek Kruszewski
e-mail: m.kruszewski@rigp.pl
tel. 665 771 277
  • Wszystko
  • Aktualności (21)
  • Wiedza (20)
  • Kalendarz (55)
  • Centrum Wsparcia (58)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.