Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Uzyskaj graniczne dokumenty jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych
Wydarzenie

Uzyskaj graniczne dokumenty jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych

Departament Ceł Ministerstwa Finansów zaprasza na webinarium dotyczące wdrożenia na PUESC kolejnej e-usługi z grupy „Single Window i kontrole inspekcji granicznych” – Uzyskaj graniczne dokumenty jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych.

Laptop z napisem webinarium

Termin wydarzenia – 18 czerwca 2024 roku, godz. 11:00-13:00

Nowa e-usługa umożliwi przedsiębiorcom, którzy importują i eksportują artykuły rolno-spożywcze, w tym świeże owoce i warzywa złożenie elektronicznie wniosku o przeprowadzenie granicznej kontroli jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych i otrzymanie wymaganych dokumentów.

Webinarium odbędzie się w formie zdalnej, z wykorzystaniem aplikacji MsTeams.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (strona otwiera się w nowym oknie).

Z uwagi na ograniczenia techniczne wynikające ze zdalnej formy wydarzenia o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Podczas spotkania będzie uruchomiony czat na którym będzie można zadawać pytania. Wszystkie odpowiedzi będą opublikowane w formie FAQ.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Centrum Kompetencyjnego PKWD-SINGLE WINDOW w Szczecinie wraz z przedstawicielami Departamentu Ceł.

Źródło: Departament Ceł Ministerstwa Finansów

  • Wszystko
  • Aktualności (60)
  • Wiedza (24)
  • Kalendarz (132)
  • Centrum Wsparcia (60)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.