Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego
Instytucja

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego

Kontakt:

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego

Al. Ujazdowskie 18 lok. 16 00-478 Warszawa

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) jest wiodąca, polską organizacją branżową reprezentującą wszystkich uczestników sektora produkcji mięsa i jego przetworów. Od 2005 roku dumnie reprezentujemy interesy branży podejmując ważne inicjatywy i tworząc projekty wspierające jej rozwój.

Bycie zaufanym partnerem i profesjonalnym głosem polskiej branży mięsnej jest główną motywacją dla działalności UPEMI. Dlatego podążając drogą tworzenia lepszych warunków jej funkcjonowania kierujemy się uważnością na potrzeby naszych członków oraz otwartością na zmiany zachodzące zarówno na rynku krajowym, jak i w perspektywie międzynarodowej.

Jak pomaga eksporterom?

UPEMI tworzą ludzie i firmy z bogatym doświadczeniem oraz gotowością do podejmowania wyzwań i realizacji ambitnych celów. Od początku swojej działalności kreujemy własny, niepowtarzalny sposób na wspieranie i rozwój polskiej branży mięsnej. Z sukcesem i satysfakcją zrealizowaliśmy już ponad 40 projektów, 5 kampanii międzynarodowych, tysiące wydarzeń targowych, konferencji prasowych, seminariów, szkoleń i spotkań biznesowych. Nasze działania prowadziliśmy nie tylko w Polsce i na rynku europejskim, ale również w Chinach, Korei Południowej, Wietnamie, USA, Nowej Zelandii, RPA, Singapurze, Kazachstanie czy Kanadzie. Wierząc w systemowe tworzenie jakości i znaczenie zarządzania w tym zakresie stworzyliśmy branżowy System Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, certyfikowany przez niezależne jednostki certyfikujące pozostające pod nadzorem Polskiego Centrum Akredytacji. Myśląc o przyszłości branży i tworzeniu profesjonalnej kadry staliśmy się liderem organizacji szkoleń dla uczniów i nauczycieli szkół zawodowych oraz praktyk zawodowych w kraju i za granicą.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.