Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Taiwan Accelerator Plus (TACC+) – Startup’y na Tajwanie
Wydarzenie

Taiwan Accelerator Plus (TACC+) – Startup’y na Tajwanie

Między 1 a 26 sierpnia br. na Tajwanie będą się odbywać wydarzenia zorganizowane w ramach Międzynarodowego Programu TACC+

Taiwan Accelerator Plus – TACC+ (z j. ang. Tajwański Akcelerator Plus) stanowi spektrum, dostosowanych do przetrzeb klientów, programów koncentrujących się wokół zagadnień Sztucznej Inteligencji i branży medycznej.

Projekt jest sponsorowany przez rząd Tajwanu. Jego celem jest podniesienie konkurencyjności Start-up’ów. Poprzez wykorzystanie zaplecza tajwańskiego przemysłu – przedsiębiorcy mają uzyskać dostęp do kompleksowej infrastruktury.

Program został przygotowany z myślą o międzynarodowych startup’ach, posiadających gotowe produkty dla sektorów zajmujących się Sztuczną Inteligencją i opieką zdrowotną. Poprzez możliwość nawiązania kontaktu z tajwańskimi sektorami przemysłu, finansjery i ekosystemami przedsiębiorczości – startup’y zyskają możliwość szybszej ekspansji na rynek azjatycki.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie Taiwan Accelerator Plus (TACC+).

  • Wszystko
  • Aktualności (32)
  • Wiedza (15)
  • Kalendarz (88)
  • Centrum Wsparcia (57)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.