Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH podczas Międzynarodowych Targów Wystroju Wnętrz FORMLAND
Wydarzenie

Stoisko PAIH podczas Międzynarodowych Targów Wystroju Wnętrz FORMLAND

Zapraszamy polskich przedsiębiorców z sektorów home & garden, wystroju wnętrz, dekoracji oraz lifestyle do współtworzenia po raz pierwszy Stoiska Narodowego PAIH podczas Międzynarodowych Targów Wystroju Wnętrz FORMLAND, które odbędą się w Herning (Dania) w dniach 20-22 sierpnia 2023.

Targi FORMLAND 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej i projektowej, prezentujące aktualne i nadchodzące trendy, podczas którego odbywają się także premiery produktów. To najstarsze i największe targi wzornictwa i wystroju wnętrz w Danii, które każdego roku odwiedza ponad 9000 osób z całego świata. W 2023 r., po raz pierwszy w historii imprezy, organizatorzy rozszerzają portfolio wystawców o przedsiębiorców z Polski. Co istotne, Formland to targi B2B. Każdego roku odwiedzają je przedstawiciele dystrybutorów takich jak m.in. Imerco, Illum, Magasin, Lubeck Living i Bahne.

Udział w targach będzie dla polskich przedsiębiorców i PAIH idealną okazją do nawiązywania kontaktów nie tylko na rynku duńskim, ale i na arenie międzynarodowej, zwłaszcza wśród zakupowców z krajów nordyckich.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kopenhadze.


Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są do 13 lipca, do godz. 23:59.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy z Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kopenhadze, Martą Orlikowską: marta.orlikowska@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (19)
  • Wiedza (16)
  • Kalendarz (39)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.