Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Swiss Biotech Day
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Swiss Biotech Day

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Swiss Biotech Day. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2024 r. w Bazylei, Szwajcaria.

Swiss Biotech Day to najważniejsze wydarzenie branży life-science w Szwajcarii. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 1800 uczestników z przeszło 40 krajów. Dla polskich przedsiębiorców wydarzenie jest okazją do odbycia spotkań B2B z najważniejszymi graczami branży life science oraz szansą na uzyskanie informacji na temat najnowszych trendów.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z językowego i merytorycznego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Koszty logistyczne, tj. opłacenia wejściówka na targi, spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w targach mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 15 lutego, do godz. 12:00.

Regulamin »

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Panfil-Gaworską, Managerem w Departamencie Analiz i Strategii Rynkowych PAIH (katarzyna.panfil@paih.gov.pl).

Partnerem wydarzenia jest BioForum.

Więcej o szwajcarskiej branży life-science:

Szwajcaria jest kolebką europejskiej branży biotechnologicznej, a rynek szwajcarski jest jednym z kluczowych rynków dla branży life-science na świecie. To właśnie w Szwajcarii są ulokowane siedziby dwóch najważniejszych globalnych firm farmaceutycznych i biotechnologicznych – Roche i Novartis.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (11)
  • Wiedza (13)
  • Kalendarz (42)
  • Centrum Wsparcia (59)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.