Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach rolniczych Sahara 2023 / Sahara Expo
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach rolniczych Sahara 2023 / Sahara Expo

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza polskie firmy do udziału w targach rolniczych Sahara 2023, które odbędą się w dniach 10-12 września w Kairze.

To 35. edycja wydarzenia, odbywającego się pod patronatem egipskiego Ministerstwa Rolnictwa. Targi Sahara są miejscem spotkań dla profesjonalistów działających w branży rolniczej na rynku egipskim i okolicznych rynkach Afryki i Bliskiego Wschodu.

Wśród odwiedzających są przede wszystkim zainteresowani maszynami i narzędziami rolniczymi, wyposażeniem i zaopatrzeniem dla rolnictwa, w tym agrochemikaliami oraz technologiami wodnymi, uprawowymi i hodowlanymi oraz usługami dla rolnictwa.

Podczas wydarzenia Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kairze organizuje stoisko narodowe, w ramach którego polskie firmy będą mogły zaprezentować swoje produkty i rozwiązania.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kairze.


Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 22 czerwca 2023 r.

Więcej informacji udziela:


Egipt ze swoją ponad 110-milionową populacją jest najludniejszym krajem Bliskiego Wschodu i największą gospodarką w Afryce Północnej. Chociaż Egipt jest ok. 3 razy większy od Polski, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności, jego powierzchnia uprawna jest ok. 3 razy mniejsza. Mimo to Egipt jest jednym z największych na świecie producentów owoców cytrusowych, warzyw, truskawek, daktyli czy oliwek, a blisko ⅔ ryb poławianych w całej Afryce pochodzi właśnie z Egiptu.

Egipskie władze nadały priorytet mechanizacji i przyjęciu innowacyjnych technologii w rolnictwie, poszukując międzynarodowych partnerów, aby osiągnąć te cele, przede wszystkim w obszarach rekultywacji, upraw szklarniowych, nawadniania, nawozów, rybołówstwa i hodowli zwierząt oraz przetwarzania i przechowywania żywności.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (5)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (29)
  • Centrum Wsparcia (41)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.