Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Natural & Organic Products Europe 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Natural & Organic Products Europe 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach Natural & Organic Products Europe 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2023 r. w Londynie.

Natural & Organic Products Europe 2023 to jedna z wiodących w Wielkiej Brytanii wystaw naturalnych kosmetyków i produktów organicznych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania i nawiązania relacji biznesowych z wiodącymi na rynku firmami z branży kosmetycznej i produktów organicznych, wyznaczającymi zdrowe, organiczne i ekologiczne trendy. Targi przyciągają wystawców z ponad 60 krajów świata, w tym ponad 1000 dostawców naturalnych kosmetyków i produktów organicznych. Co roku w wydarzeniu uczestniczy ponad 10 tys. przedstawicieli z branży, w tym sprzedawców detalicznych, niezależnych, sprzedawców internetowych i dystrybutorów.

Oficjalnymi partnerami targów są stowarzyszenia branżowe, międzynarodowe oraz brytyjskie organizacje promujące zdrowe i ekologiczne produkty, m.in European Federation of Associations of Health Product Manufacturers, IFOAM Organics Europe, British Independent Retailers Association, National Association of Health Stores, Health Food Institute. Natural & Organic Products Europe znajdują się na liście rekomendowanych wydarzeń największego stowarzyszenia kosmetycznego w UK – The Cosmetic, Toiletry and Perfumery Association (CTPA).

Podczas tegorocznej, 25. edycji targów Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje stoisko promocyjne dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek brytyjski. Stoisko znajdzie się blisko Natural Products Talks Theatre, gdzie co roku odbywają się panele dyskusyjne i seminaria eksperckie, a dystrybutorzy prezentują oferty dla gości.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze wystawcy,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Londynie.


Liczba miejsc jest ograniczona. O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator, m.in. na podstawie kolejności zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rejestracyjny do 27 marca 2023 r.

  • Wszystko
  • Aktualności (23)
  • Wiedza (18)
  • Kalendarz (80)
  • Centrum Wsparcia (50)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.