Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach NAMPO Harvest Day 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach NAMPO Harvest Day 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców z sektora rolniczego do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach NAMPO Harvest Day 2023. Wydarzenie odbędzie się w Bothaville (RPA), w dniach 16-19 maja 2023 r.

NAMPO Harvest Day to największe targi rolnicze w Afryce Subsaharyjskiej, przyciągające corocznie ok. 80 tysięcy odwiedzających. Są to przede wszystkim rolnicy (mniejsi i komercyjni) oraz hodowcy zwierząt gospodarskich, dystrybutorzy maszyn rolniczych i maszyn przetwórstwa spożywczego, dystrybutorzy nawozów, producenci środków weterynaryjnych, a także najwięksi producenci ciągników. Gośćmi targów są również przedstawiciele administracji państwowej wielu krajów.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Johannesburgu zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w rekrutacji na polskie stoisko narodowe. Ze względu na ograniczenia wielkości stoiska na zaproszenie mogą liczyć 4 firmy – zachęcamy do tym szybszego kontaktu. Firmy są zobowiązane posiadać własny branding, który zostanie uzgodniony z wykonawcą. Możliwość skorzystania ze stoiska PAIH jest bezpłatna. Koszty transportu i zakwaterowania pokrywane są przez wystawców we własnym zakresie.

Udział w targach zapewni Państwu możliwość nawiązania nowych, kluczowych kontaktów w priorytetowym na rynku południowoafrykańskim sektorze rolniczym.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 31 marca 2023 r. Zapraszamy!

  • Wszystko
  • Aktualności (21)
  • Wiedza (19)
  • Kalendarz (110)
  • Centrum Wsparcia (58)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.