Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach January Furniture Show 2024
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach January Furniture Show 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach January Furniture Show 2024, które odbędą się w dniach 21-24 stycznia 2024 r. w Birmingham (Wielka Brytania).

Logo targów January Furniture Show 2024

January Furniture Show to najważniejsze coroczne targi branży meblarskiej w Wielkiej Brytanii. Przez cztery dni w hali wystawienniczej NEC Birmingham zostanie zaprezentowanych ponad 50,000 produktów. Poprzednia edycja przyciągnęła przeszło 11,000 odwiedzających i było to największe wydarzenie branży meblarskiej w kraju. January Furniture Show to także miejsce spotkań kupców z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych z przedstawicielami najważniejszych sieci handlowych takich jak DFS, Furniture Village, Sofology, Wayfair, Next, laura Ashley, M&S, Sainsburys, John Lewis, Furniture Direct, Very Group, Dunelm, Habitat i wielu innych.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Londynie zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do przedsiębiorców, którzy posiadają pełne możliwości prezentacji swojej oferty produktowej za pomocą okularów VR przy jednoczesnej prezentacji na ekranie telewizyjnym (zapewnionym przez PAIH dla każdego Wystawcy).

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, zapewnienia wirtualnej prezentacji produktów w formule VR, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 grudnia 2023 r. poprzez formularz. Liczba miejsc ograniczona.

Regulamin »

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator. Pierwszeństwo w wyborze mają firmy oferujące rozwiązanie VR do prezentacji swoich produktów na stoisku.

Informacja o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu zostanie przekazana mailowo.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (28)
  • Wiedza (15)
  • Kalendarz (45)
  • Centrum Wsparcia (50)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.