Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Warsaw Home & Contract 2023
Artykuł

Warsaw Home & Contract 2023

Rozpoczęła się kolejna, siódma edycja Biznesowych Targów Wnętrz – Warsaw Home & Contract w PTAK Warsaw EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Warsaw Home & Contract to największe wydarzenia branży wyposażenia wnętrz i designu w regionie Europy Środkowo Wschodniej.

W roku 2022 na powierzchni 125 000 m2 wystawiło się 612 firm, a targi odwiedziło 48 623 osób. Z roku na rok entuzjastów tej imprezy, stojącej na bardzo wysokim poziomie, jest coraz więcej.

Warsaw Home & Contract jest doskonałą okazją znalezienia w jednym miejscu i zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi na rynku ofertami branży. Targi te są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz do zaprezentowania i zapoznania się z najnowszymi innowacyjnymi technologiami wykończenia, wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Wystawcami są czołowe firmy i eksperci branży. Odwiedzający mogą cieszyć oczy pięknymi produktami na światowym poziomie designu i jakości ale, również uczestniczyć  w konferencjach i warsztatach związanych z branżą.

Wśród Wystawców targów Warsaw Home & Contract są m.in.: producenci i dystrybutorzy mebli, oświetlenia wnętrz, płytek ceramicznych, drzwi, okien, podłóg, ale także biura projektowe i architektoniczne.

Polska branża wykończenia wnętrz jest coraz bardziej znana i doceniana na świecie. Piękny, funkcjonalny design, świetna jakość i najnowsze trendy, są towarami eksportowymi naszych, krajowych producentów.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia targów w dniach 7-10.11.2023 roku, w godzinach 10-17 w PTAK Warsaw EXPO.

  • Wszystko
  • Aktualności (7)
  • Wiedza (12)
  • Kalendarz (23)
  • Centrum Wsparcia (51)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.