Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Stoisko PAIH na targach January Furniture Show 2024
Artykuł

Stoisko PAIH na targach January Furniture Show 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu ( PAIH) zaprasza do udziału w targach January Furniture Show 2024, które odbędą się w dniach 21-24 stycznia 2024 r. w Birmingham (Wielka Brytania). Zgłoszenia dla polskich przedsiębiorców jeszcze tylko do 7 grudnia 2023r..

January Furniture Show to najważniejsze targi branży meblarskiej w Wielkiej Brytanii. Przez cztery dni w hali wystawienniczej NEC Birmingham zostanie zaprezentowanych ponad 50,000 produktów.

W roku 2022 targi odwiedziło ponad 11,000 osób.

January Furniture Show będą doskonałą okazją znalezienia w jednym miejscu i zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi na rynku ofertami branży. Udział w targach w Birmingham mogą zaowocować nawiązaniem relacji biznesowych, do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz do zaprezentowania i zapoznania się z najnowszymi innowacyjnymi technologiami wykończenia, wyposażenia i dekoracji wnętrz. Jest to także miejsce spotkań branżowych kupców i przedstawicieli najważniejszych sieci handlowych takich jak DFS, Furniture Village, Sofology, Wayfair, Next, laura Ashley, M&S, Sainsburys, John Lewis, Furniture Direct, Very Group, Dunelm czy Habitat.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Londynie zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do przedsiębiorców, którzy posiadają pełne możliwości prezentacji swojej oferty produktowej za pomocą okularów VR przy jednoczesnej prezentacji na ekranie telewizyjnym (zapewnionym przez PAIH dla każdego Wystawcy).

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, zapewnienia wirtualnej prezentacji produktów w formule VR, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 grudnia 2023 r. poprzez formularz. Liczba miejsc ograniczona.

Regulamin

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator. Pierwszeństwo w wyborze mają firmy oferujące rozwiązanie VR do prezentacji swoich produktów na stoisku.

Informacja o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu zostanie przekazana mailowo.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (27)
  • Wiedza (17)
  • Kalendarz (52)
  • Centrum Wsparcia (51)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.