Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach DIBEVO
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach DIBEVO

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach producentów akcesoriów i karmy dla zwierząt domowych – DIBEVO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 października 2023 r. w Rijswijk, Niderlandy.

Targi Dibevo to wydarzenie, które od ponad 80 lat jest miejscem spotkań całej branży pet w Niderlandach. Organizatorem targów jest stowarzyszenie branżowe Dibevo zrzeszające przedsiębiorców z całego sektora zoologicznego w Niderlandach. Wydarzenie ma charakter regionalny, jednak targi odwiedzają profesjonaliści, właściciele sklepów i dystrybutorzy z Beneluksu, Francji i Wielkiej Brytanii. Podczas tegorocznej edycji targów swoje produkty prezentować będzie ponad 1000 marek. Przewidywana liczba odwiedzających to około 4 000 osób.

Więcej szczegółów na stronie organizatora.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Amsterdamie zaprasza do współtworzenia stoiska PAIH podczas wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 lipca 2023 r. poprzez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (28)
  • Wiedza (12)
  • Kalendarz (33)
  • Centrum Wsparcia (56)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.