Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach Beauty Istanbul 2023
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach Beauty Istanbul 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w czwartej edycji międzynarodowych targów Beauty Istanbul. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 września 2023 r. w Stambule.

Targi Beauty Istanbul to największa impreza targowa branży kosmetycznej w Turcji. Wydarzenie stanowi idealną okazję dla producentów kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków, produktów do pielęgnacji włosów i paznokci, produktów spa i środków czystości do spotkania z tureckimi i zagranicznymi dystrybutorami, przedstawicielami sklepów stacjonarnych i internetowych, aptek, specjalistami i właścicielami salonów urody oraz kosmetologami. Ze względu na swoje centralne położenie pomiędzy kontynentami targi są idealnym miejscem spotkań dla wystawców i odwiedzających z Kaukazu i Azji Środkowej, Bałkanów, Afryki Subsaharyjskiej, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Bałkanów oraz krajów Zatoki Perskiej. W ubiegłorocznej edycji Beauty Istanbul wzięło udział ponad 14000 odwiedzających z 157 krajów oraz 680 wystawców z 59 państw.

Współtworzenie stoiska PAIH podczas wydarzenia daje możliwość zaprezentowania swojej oferty licznym uczestnikom targów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych z lokalnymi partnerami.

Koszty związane z wynajmem i zabudową stoiska pokrywa Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Stambule. Po stronie wystawcy leżą koszty takie jak: przeloty, hotel, transport, wyżywienie itd.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Beauty Istanbul 2023 i prezentacją oferty w ramach polskiego stoiska zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 25 sierpnia 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (7)
  • Wiedza (15)
  • Kalendarz (68)
  • Centrum Wsparcia (52)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.