Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na Electric Vehicle Symposium & Exposition Scramento
Wydarzenie

Stoisko PAIH na Electric Vehicle Symposium & Exposition Scramento

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców branży elektromobilnej do wystawienia swojej oferty na polskim stoisku narodowym PAIH podczas 36th Electric Vehicle Symposium & Exposition – EVS Sacramento SAFE Credit Union Convention Center Sacramento, które odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2023 r.

Partnerem misji jest Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych – największa organizacja branży elektromobilnej w naszym kraju, która zapewni wsparcie merytoryczne w trakcie wydarzenia.

36. Sympozjum i Wystawa Pojazdów Elektrycznych (dalej: EVS’36) organizowane i prowadzone przez Electric Drive Transportation Association (EDTA), jest najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży elektromobilnej, a jednocześnie najdłużej trwającą międzynarodową konferencją poświęconą transportowi i technologiom elektrycznym. Początki EVS sięgają roku 1969, gdy odbyła się pierwsza taka konferencja zorganizowana w Phoenix w stanie Arizona. Wydarzenie obejmuje prezentacje liderów branży elektromobilnej i najnowocześniejsze ekspozycje wystawców technologii z całego świata. Nie brak również wydarzeń networkingowych.

EVS36 jako wydarzenie, na którym prezentowane są najnowsze trendy w branży pojazdów elektrycznych, obejmuje również tematykę pojazdów hybrydowych, pojazdów z ogniwami paliwowymi, kluczowe komponenty oraz infrastrukturę. Przy wsparciu Światowego Stowarzyszenia Pojazdów Elektrycznych, sympozjum jest organizowane przez trzy regionalne organizacje zawodowe w ramach Światowego Stowarzyszenia Pojazdów Elektrycznych: w Ameryce Północnej (Electric Drive Transportation Association, EDTA), Europie (The European Association for Electromobility, AVERE) i Azji (Electric Vehicle Association of Asia Pacific, EVAAP).

  • Kiedy: 11-14 czerwca 2023
  • Gdzie: Sacramento, USA
  • Zgłoszenia: do 5 czerwca
  • Rejestracja na wydarzenie pod linkiem.


Polska Agencja Inwestycji i Handlu pokrywa koszty Stoiska Narodowego i wstępu na targi dla przedsiębiorców zakwalifikowanych zgodnie z regulaminem wydarzenia. W gestii przedsiębiorcy pozostaje pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (15)
  • Wiedza (14)
  • Kalendarz (48)
  • Centrum Wsparcia (50)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.