Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Spotkanie networkingowe „Milano meets Polish Design”
Wydarzenie

Spotkanie networkingowe „Milano meets Polish Design”

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Konsulatem Generalnym RP w Mediolanie i włoskimi partnerami zapraszają do udziału w seminarium branżowym. Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia br. w Konsulacie Generalnym RP Mediolanie. Zaproszenie jest w szczególności kierowane do polskich przedsiębiorców szeroko pojętego sektora designu, wyposażenia wnętrz i architektury.

W seminarium branżowym „Milano meets Polish Design” udział wezmą włoscy architekci, organizacje branżowe oraz organizatorzy targów Salone del Mobile Federlegno. Wydarzenie będzie dla polskich przedsiębiorców okazją do prezentacji swoich produktów oraz odbycia spotkań B2B z potencjalnymi włoskimi partnerami.

Koszty transportu, ubezpieczenia, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 11 kwietnia 2024 r.

Regulamin »

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: aleksandra.leoncewicz@paih.gov.pl.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (22)
  • Wiedza (26)
  • Kalendarz (90)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.